W swoim drugim turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Chorwacji reprezentacja Polski przegrała 3:5 z Węgrami.

Polacy bardzo słabo rozpoczęli spotkanie i już po dziesięciu minutach przegrywali 0:4, a pierwsze trafienie zaliczyli w 11.minucie gdy rzut karny na bramkę zamienił Sebastian Leszczak, a jedenaście minut później ten sam zawodnik zmniejszył prowadzenie rywali do dwóch bramek. Niestety dwie minuty przed końcem spotkania po raz piąty piłkę z polskiej bramki wyciągnąć musiał bramkarz naszej reprezentacji. W ostatnich sekundach wynik spotkania ustalił Michał Kubik.

W pierwszym spotkaniu Polacy pokonali Bośnię i Hercegowinę o czym pisaliśmy TUTAJ.

Kolejne spotkanie Biało-Czerwoni rozegrają jutro o godzinie 17:45, a ich przeciwnikiem będzie Czarnogóra.

Polska – Węgry 3:5 (1:4)
Leszczak 11′(k), 22′, Kubik 39′ – Droth 6′(k), Biro 7′, Sipos 8′, Spychalski 10′(s), Tatai 38′

Polska: Michał Kałuża – Michał Kubik, Kamil Surmiak, Tomasz Lutecki, Tomasz Kriezel oraz 12. Bartłomiej Nawrat – Mateusz Madziąg, Patryk Hoły, Remigiusz Spychalski, Sebastian Grubalski, Kacper Sendlewski, Sebastian Leszczak, Paweł Kaniewski, Michał Marek.