Krychowiak
Fot. Twitter @PSN_Futbol

Grzegorz Krychowiak został zaoferowany Galatasaray Stambuł. Poza Turkami polskim pomocnikiem zainteresowane są dwa europejskie kluby. 

32-latek mimo powrotu do rosyjskiego klubu nie zamierza kontynuować w nim gry. FIFA umożliwia zawieszenie kontraktu z rosyjskim klubem aż do końca czerwca 2023 r. Krychowiak ma zamiar z tego skorzystać.

Z informacji Metaratings.ru wynika, że pomocnik został zaoferowany Galatasaray Stambuł. Problem z transferem do Turcji może być związany z pieniędzmi. Aktualnie Krychowiak zarabia 3,5 miliona euro. Przechodząc do Galatasaray musiałby liczyć się z obniżką wynagrodzenia. Grecki portal Sdna natomiast mówi o zainteresowaniu szwedzkiego Malmoe FF oraz niemiecka Hertha Berlin. W przypadku pierwszego zespołu nastąpił już podobno kontakt z przedstawicielami piłkarza.

Ostatni sezon dla Grzegorza Krychowiaka nie był najłatwiejszy, głównie przez fakt przenoszenia się w trakcie sezonu po wybuchu wojny na Ukrainie z FK Krasnodar do AEK-u. W rosyjskim zespole wystąpił w 17. meczach strzelając pięć bramek i notując trzy asysty. Na wypożyczeniu w Grecji natomiast dwukrotnie strzelał i asystował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!