MLS

W 27. kolejce amerykańskiej MLS gole w meczu Charlotte FC – Chicago Fire zdobyli Karol Świderski i Kacper Przybyłko.

Przybyłko na liście strzelców wpisał się już w 21. minucie, kiedy wyrównał wynik spotkania na 1:1 z perspektywy Chicago Fire. Wcześniej z dystansu uderzał jego kolega z zespołu, bramkarz to obronił, ale nie miał szans przy dobitce Polaka.

W ostatniej minucie pierwszej połowy gola na 2:2 dla gospodarzy strzelił natomiast Karol Świderski. Polak otrzymał pole bramkowe. Delikatnie piłkę, ale nabiegał na niego rywal od tyłu, zbiegł przed niego, co trochę zmyliło bramkarza. Futbolówka wtoczyła zdołała wtoczyć się do siatki.

Wygrali jednak goście, czyli Chicago Fire. Zwycięskie trafienie odnotował w 52. minucie Kacper Przybyłko. Otrzymał podanie z głębi pola na prawą stronę. Miał przed sobą rywala, zszedł z piłką do środka i uderzył skutecznie zza pola karnego.