Mateusz Klich
Fot. Thisisfutbol.com

Według Tomasza Włodarczyka Mateusz Klich odbył rozmowę z trenerem Leeds Jesse’em Marschem, podczas której podjęto decyzję nt. przyszłości pomocnika.

Niedawno szkoleniowiec Pawii poinformował, że polski pomocnik nie znajduje się w jego planach na trwający sezon, przez co Klich zaczął się już rozglądać za nowym pracodawcą. Był całkiem blisko przenosin do holenderskiego Utrechtu, który wyrażał nim niemałe zainteresowanie. Sam Mateusz już niegdyś występował w tym zespole.

Jesse Marsch zmienił plany po ostatnim wygranym meczu swojej drużyny z Wolves [2:1]. Klich zagrał co najmniej przyzwoicie, przyczyniając się w dużym stopniu do strzelenia drugiej i decydującej bramki.

Po tym spotkaniu 32-latek odbył rozmowę ze szkoleniowcem na temat swojej przyszłości i przydatności. Amerykanin przekazał mu, że na tę chwilę jest potrzebny w klubie i nie otrzyma zgody na transfer.

Liczymy więc na owocną współpracę obu Panów i przede wszystkim na występy Mateusza Klicha, w których Polak potwierdzi swoją wartość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!