Były zawodnik klubów NBA, Jeremiah Martin (26 lat, 191 cm), w sezonie 2022/2023 Energa Basket Ligi będzie zawodnikiem WKS Śląska Wrocław.

 

Martin to absolwent uczelni Memphis. Po zakończeniu przygody z NCAA występował w Lidze Letniej NBA dla Miami Heat, a następnie podpisał umowę typu two-way z Brooklyn Nets. W rozgrywkach 2019/20 wystąpił łącznie w 12 spotkaniach dla tego zespołu, a grał także w G League dla Long Island Nets oraz Sioux Falls Skyforce. W kolejnych rozgrywkach zagrał jeszcze w dziewięciu meczach dla Cleveland Cavaliers.

Amerykanin w poprzednim sezonie występował w New Zealand Breakers (10 meczów, średnio 12,3 punktu, 2,6 zbiórki i 3,2 asysty) oraz w BC Getynga (9 meczów, 16,8 punktu, 3,2 zbiórki i 3 asysty).

Po rozmowie z trenerem i moim agentem wiedziałem, że to miejsce, w którym chcę być. Widzę w tym klubie ogromny potencjał i chcę być częścią czegoś wyjątkowego. Mam zamiar dawać z siebie wszystko w każdym meczu i wygrywać, bo to najważniejsze. Spodziewam się, że czeka mnie we Wrocławiu naprawdę wiele dobrego – mówi Martin na oficjalnej stronie drużyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!