Termalica

W przedostatnim spotkaniu 6. kolejki Fortuny I Ligi Puszcza Niepołomice bezbramkowo remisuje z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dla drużyny z Niepołomic jest to pierwsza utrata punktów na własnym stadionie w tych rozgrywkach ligowych.

Mecz w Niepołomicach rozpoczął się o godzinie 15:00, a jego stawką dla obu klubów mierzących się na murawie była trzypunktowa zdobycz, która w natychmiastowy sposób wywindowałaby zwycięską drużynę na czub tabeli Fortuny I Ligi.

Pierwsza połowa spotkania upłynęła w ferworze walki obu drużyn. Poza żółtymi kartkami, które były skutkiem przerywania  akcji przeciwników, i przeszkadzania im w grze mecz nie był widowiskiem, który porywałby tłumy.

Druga połowa to totalna dominacja zawodników Bruk-Betu. Mimo wielu sytuacji bramkowych goście nie byli w stanie przełamać defensywy Niepołomiczan – którzy w ostatnich trzech meczach stracili sześć bramek (2 z ŁKS Łódź, 2 z Ruchem Chorzów oraz 3 z Chojniczanką).