Piłka nożna

Piotr Zieliński kapitalnie rozpoczął nowy sezon Serie A. Jego Napoli w 1. kolejce zagrało na wyjeździe z Hellasem Verona i wygrało… 5:2. Jedną z bramek dla gości zdobył reprezentant Polski.

Polski pomocnik wyszedł w pierwszym składzie swojego zespołu, a łącznie na placu gry przebywał 76 minut. Już podczas drugiej połowy Zieliński otrzymał genialne podanie od Kwaracchelii i w sytuacji sam na sam pewnie pokonał golkipera rywali Montipo. To była 55. minuta, wówczas Napoli wyszło na prowadzenie 3:2. Po festiwalu bramek i owym zwycięstwie Azzuri uplasowali się na pierwszej pozycji w tabeli.