Fot: Michał Stańczyk

Cezary Kowalski, dziennikarz Polsatu Sport, podał zaskakującą informację. Do reprezentacji Polski na najbliższe zgrupowanie w Lidze Narodów miałby wrócić… Artur Jędrzejczyk, obrońca Legii Warszawa.

Według naszych informacji może za to już szykować się na powrót do reprezentacji Artur Jędrzejczyk. Obrońca Legii, który ma 40 występów w reprezentacji i przeżywa renesans formy. Do tego jest uniwersalny. W obronie może zagrać na każdej pozycji. W swoim szczytowym okresie reprezentacyjnym, podczas mistrzostw Europy w 2016 roku we Francji, grał jako lewy obrońca – napisano.

Jeśli Jędrzejczyk pojedzie na mundial, skończy 35 lat i będzie prawdopodobnie najstarszym zawodnikiem w naszej drużynie. Wbrew pozorom, może to być jego wielkim atutem – dodano.

Z powodu wielu pauzujących defensorów selekcjoner Czesław Michniewicz może się właśnie zdecydować na Jędrzejczyka, który ma spore szanse na wielki powrót do kadry. Panowie znają się za czasów wspólnej współpracy w Legii. Artur może on występować zarówno na środku, jak i na boku obrony. „Jędza” jest bardzo doświadczonym graczem, który już nieprzerwanie kilka lat reprezentuje barwy stołecznego klubu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!