Liderująca w tabeli PKO Ekstraklasy Wisła Płock przegrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:2 w meczu 9.kolejki PKO Ekstraklasy.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w dziewiętnastej minucie spotkania gdy na uderzenie z dystansu zdecydował się Luis Machado, a piłka odbiła się od Jakuba Rzeźniczaka i wpadła obok zaskoczonego bramkarza Wisły.

Radomiak wynik podwyższył pięć minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania gdy piłkę w siatce umieścił Roberto Alves. Wisła mogła zdobyć bramkę kontaktową sześć minut po stracie bramki jednak strzał Vallo zatrzymał się na poprzeczce. W ostatnich minutach spotkania Matos uderzył zza pola karnego jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce, a dobitka Machado okazała się niecelna.