Serie A
juventus.com

Arkadiusz Milik zdobył bramkę w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jego Juventus rywalizował u siebie z Benfiką Lizbona, która wygrała 2:1.

W 4. minucie Milik główkował skutecznie do siatki po dograniu z rzutu rożnego.

Dla Milika to trzeci gol w barwach Juventusu.

Do wyrównania doszło w 43. minucie. Z karnego na 1:1 trafił Joao Mario. Na prowadzenie goście zdołali wyjść w 55. minucie. Do siatki trafił dobijający po interwencji Perina David Neres.

Od 70. minuty na boisku nie przebywał już polski napastnik, którego zmienił Moise’a Kean. Ten już kilka chwil po wejściu mógł zaliczyć wejście smoka. Uderzał zza szesnastki w kierunku dalszego słupka, w który piłka ostatecznie uderzyła.

Więcej bramek nie padło. Wygrała Benfica, co oznacza, że Juventus pozostaje bez punktów w tej edycji Ligi Mistrzów, zaś ekipa z Lizbony ma komplet 6 oczek.