Fot: Artur Barbarowski

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę nazwisk arbitrów, którzy poprowadzą spotkania najbliższej kolejki lig polskich.

Oto pełna rozpiska:

10. kolejka Ekstraklasy:

– Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)

– Legia Warszawa vs Miedź Legnica, sędzia: Damian Kos (Gdańsk)

– Stal Mielec vs Widzew Łódź, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

– Lechia Gdańsk vs Jagiellonia Białystok, sędzia: Paweł Malec (Łódź)

– Raków Częstochowa vs Radomiak Radom, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

– Cracovia vs Pogoń Szczecin, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

– Korona Kielce vs Górnik Zabrze, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)

– Zagłębie Lubin vs Wisła Płock, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)

– Warta Poznań vs Lech Poznań, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

11. kolejka Fortuna 1 Ligi:

– Sandecja Nowy Sącz vs Stal Rzeszów, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).

– Arka Gdynia vs Chrobry Głogów, sędzia: Karol Arys (Szczecin)

– Wisła Kraków vs Ruch Chorzów, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

– GKS Katowice vs GKS Tychy, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

– Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Górnik Łęczna, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

– Resovia vs Puszcza Niepołomice, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)

– Podbeskidzie Bielsko-Biała vs ŁKS Łódź, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

– Zagłębie Sosnowiec vs Chojniczanka Chojnice, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)

– Odra Opole vs Skra Częstochowa, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa)

11. kolejka eWinner 2 Ligi:

– Garbarnia Kraków vs Radunia Stężyca, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)

– Olimpia Elbląg vs Siarka Tarnobrzeg, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin)

– Pogoń Siedlce vs Znicz Pruszków, sędzia: Albert Różycki (Łódź)

– Górnik Polkowice vs Hutnik Kraków, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin)

– Motor Lublin vs Wisła Puławy, sędzia: Robert Marciniak (Kraków)

– KKS 1925 Kalisz vs Lech II Poznań, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa)

– GKS Jastrzębie vs Zagłębie II Lubin, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)

– Stomil Olsztyn vs Śląsk II Wrocław, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce)

– Polonia Warszawa vs Kotwica Kołobrzeg, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!