Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę nazwisk arbitrów, którzy poprowadzą spotkania najbliższej kolejki lig polskich.
Oto pełna rozpiska:
10. kolejka Ekstraklasy:
– Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
– Legia Warszawa vs Miedź Legnica, sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
– Stal Mielec vs Widzew Łódź, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
– Lechia Gdańsk vs Jagiellonia Białystok, sędzia: Paweł Malec (Łódź)
– Raków Częstochowa vs Radomiak Radom, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
– Cracovia vs Pogoń Szczecin, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
– Korona Kielce vs Górnik Zabrze, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
– Zagłębie Lubin vs Wisła Płock, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)
– Warta Poznań vs Lech Poznań, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
11. kolejka Fortuna 1 Ligi:
– Sandecja Nowy Sącz vs Stal Rzeszów, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
– Arka Gdynia vs Chrobry Głogów, sędzia: Karol Arys (Szczecin)
– Wisła Kraków vs Ruch Chorzów, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
– GKS Katowice vs GKS Tychy, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
– Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Górnik Łęczna, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
– Resovia vs Puszcza Niepołomice, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
– Podbeskidzie Bielsko-Biała vs ŁKS Łódź, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
– Zagłębie Sosnowiec vs Chojniczanka Chojnice, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)
– Odra Opole vs Skra Częstochowa, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa)
11. kolejka eWinner 2 Ligi:
– Garbarnia Kraków vs Radunia Stężyca, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)
– Olimpia Elbląg vs Siarka Tarnobrzeg, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin)
– Pogoń Siedlce vs Znicz Pruszków, sędzia: Albert Różycki (Łódź)
– Górnik Polkowice vs Hutnik Kraków, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin)
– Motor Lublin vs Wisła Puławy, sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
– KKS 1925 Kalisz vs Lech II Poznań, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa)
– GKS Jastrzębie vs Zagłębie II Lubin, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)
– Stomil Olsztyn vs Śląsk II Wrocław, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce)
– Polonia Warszawa vs Kotwica Kołobrzeg, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)