Fot: Łączy Nas Piłka

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 17 przegrała z Portugalią 0:2 w swoim drugim meczu turnieju o Puchar Syrenki. Mecz ten odbył się w Błoniach.

Do pierwszej połowy widniał bezbramkowy remis, zaś w drugiej padły obie bramki dla gości. Najpierw w 53. minucie na listę strzelców wpisał się Diogo Lobao Sousa, a w 80. prowadzenie Portugalii podwyższył Olivio Tome. Ponadto w końcówce rywalizacji Igor Orlikowski obejrzał drugą żółtą kartkę, a więc w konsekwencji czerwoną, i musiał opuścić plac gry.

W pierwszym meczu turnieju młodzi biało-czerwoni pokonali pewnie Uzbekistan 5:2. Podopiecznych Marcina Włodarskiego czeka teraz mecz o III miejsce, w którym to zmierzą się z Anglią. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi 27 września o godzinie 11:00, w Grodzisku Mazowieckim.