W meczu otwierającym 11.kolejkę PKO Ekstraklasy Cracovia Kraków pokonała w Radomiu miejscowego Radomiaka 2:0 po bramkach Jakuba Myszora i Benjamina Kallmana

Cracovia wyszła na prowadzenie w 21.minucie gdy błąd w obronie Justiniano, który dał się wyprzedzić Kallmanowi, a ten będąc przed Ojrzyńskim zagrał do Jakuba Myszora, który strzałem do pustej bramki wyprowadził Pasy na prowadzenie.

Na początku drugiej połowy wychodzącego na pozycję sam na sam zawodnik aCracovii faulował Pedro Justiniano i otrzymał za to przewinienie czerwona kartkę. Po stracie zawodnika Radomiak ograniczał się do obrony, a Cracovia rozgrywała spokojnie piłkę na połowie rywali. Doskonałą sytuację na doprowadzenie do wyrównania miał Machado jednak w doskonałej sytuacji uderzył obok bramki. Chwile później Nascimento mógł zdobyć bramkę jednak Niemczycki zachował się znakomicie i obronił uderzenie zawodnika gospodarzy. Radomiak atakował jednak to Cracovia podwyższyła prowadzenie po tym jak Benjamin Kallman wykorzystał podanie Kakabadze i pewnym uderzeniem pokonał Ojrzyńskiego.