Piłka nożna

W meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów gola dla Napoli zdobył Piotr Zieliński. Jego drużyna wygrała wysoko z Ajaxem Amsterdam.

Napoli w ramach grupy A rywalizowało na wyjeździe z Ajaxem. W 45. minucie gola dla gości zdobył Piotr Zieliński.

Polak otrzymał piłkę na środku pola, po czym poszedł do przodu na sam na sam. Nadbiegał z jego prawej rywal, ale Zieliński uderzył z szesnastki, po czym mógł cieszyć się z gola na 3:1 dla gości.

W drugiej połowie Zieliński nie otrzymał szansy na poprawienie swojego dorobku, gdyż w 46. minucie zmienił go Ndombèlé.

Napoli zakończyło wtorkowy mecz zwycięstwem 6:1, a to oznacza, że w Lidze Mistrzów jest niepokonane. W tabeli grupy przewodzi z dorobkiem 9 pkt.

Liga Mistrzów – 3. kolejka
Ajax Amsterdam – SSC Napoli 1:6
Bramki: 9′ Kudus – 18′ Raspadori, 34′ Di Lorenzo, 45′ Zieliński, 47′ Raspadori, 63′ Kvaratšelija, 81′ Simeone