W pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała 1:1 z Irlandią.

Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na stadionie w Plewiskach do 57.minuty gdy rzut karny podyktowany po zagraniu piłki ręką w polu karnym na bramkę zamieniła Jessica Stapleton. Radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bo już pięć minut później do wyrównania doprowadziła Magdalena Sobal, która uderzeniem głową pokonała bramkarkę rywalek. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę trzech punktów mogła zdobyć Jedrzejewska jednak uderzyła w boczną siatkę.

Drugie spotkanie Biało-Czerwone rozegrają siódmego października o godzinie 14:00 z Francją, która w pierwszym swoim meczu pokonała Irlandię Północną 5:1.

Polska: Seweryn – Gasiorek (Kozielska), Onoszko, Bieszczad, Cygan, Domin (Dąbrowska 70′), Krezyman, Jedrzejewska, Katowicz, Kozarzewska (Rohn 70′).

Irlandia: Lawless – Herron, O’Hanlon, Morrin (O’Mahony 46′), O’Kane, Thompson Kate, O’Leary (Ayoola 64′), Stapleton, Mangan, Doherty, Thompson Jamie (Tuthill 82′)