W spotkaniu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy FC Slovacko przegrało u siebie 0:1 z OGC Nice Marcina Bułki. Polak w drugiej połowie zwijał się z bólu z powodu głupoty kibica gospodarzy.

W 59. minucie rywalizacji Marcin Bułka padł na murawę jak rażony prądem. Polski golkiper przez dłluższy czas nie mógł się z niej podnieść i zwijał się z bólu. Okazało się, że przyczyną zachowania Bułki był skandaliczny czyn jednego z kibiców Slovacko, który rzucił kubkiem z piwem w Marcina. Poniżej sytuacja:

Sztab medyczny zaczął opatrywać 23-latka, który wkrótce powstał i ostatecznie dograł do końca meczu. Spotkanie wznowiono 3 minuty po upadku Bułki, a bramka Nicolasa Pepe, strzelona kilka minut przed przykrym incydentem, ustaliła końcowy rezultat. Tym samym młody Polak zachował pierwsze czyste konto w tym sezonie, a jego Nice po tym zwycięstwie plasuje się na 2. pozycji w grupie D LKE.