Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie Warte Poznań 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów dla zespołu ze stolicy zdobył Maciej Rosołek.

Warszawiacy do meczu z Wartą przystępowali po meczu z innym zespołem z Poznania Lechem z którym bezbramkowo zremisowali. Warszawianie wyszli na prowadzenie w dwudziestej trzeciej minucie po bramce Macieja Rosołka, który doszedł do piłki wybitej na szesnasty metr i uderzeniem przy słupku pokonał Lisa. W ostatnich sekundach pierwszej połowy bliski podwyższenia wyniku był Carlitos jednak jego uderzenie wybronił Lis. W drugiej części spotkania wynik nie uległ zmianie i to klub ze stolic mógł dopisać do swojego konta komplet punktów.