W spotkaniu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy KF Balkanii z Kosowa przegrał z tureckim Sivassporem 1:2. Wejście smoka zaliczył Karol Angielski, którego bramka dała zwycięstwo zespołowi gości.

Polski napastnik rozpoczął to spotkanie z ławki rezerwowych, a na boisku pojawił się podczas drugiej połowy – w 67. minucie. Jego drużyna wówczas przegrywała, lecz po kilku minutach od wejścia Angielskiego Hakan Arslan zdobył bramkę wyrównującą.

Niecały kwadrans po zmianie Polak ustalił wynik spotkania, zostając bohaterem Sivassporu. Karol instynktownie dostawił nogę, czym zmylił bramkarza rywali. Oto gol:

Dla byłego piłkarza m.in. Radomiaka Radom jest to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu, do którego trafił właśnie z Radomia tego lata. Turecki Sivasspor po wczorajszym zainkasowaniu trzech punktów plasuje się na 1. pozycji w tabeli Grupy G LKE.

Liga Konferencji Europy – 4. kolejka
FK Ballkani – Sivasspor 1:2
36′ Thaqi, 72′ Arslan, 81′ Angielski