Polska

Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała w ostatnim meczu fazy grupowej I rundy eliminacji do mistrzostw Europy Austrię 4:2.

Biało-Czerwoni aby awansować musieli przynajmniej zremisować w meczu z Austrią, która podobnie jak Biało-Czerwoni po dwóch kolejkach miała na koncie trzy punkty. Na prowadzenie w szesnastej minucie wyszli Austriacy za sprawą Fabiana Feinera jednak odpowiedź Polaków była natychmiastowa jednak w 29.minucie rywale ponownie wyszli na prowadzenie. Radość z prowadzenia nie trwała jednak zbyt długo bo zaledwie sześćdziesiąt sekund później do wyrównania doprowadził Tomczyk. W drugiej części spotkania bramki strzelali tylko reprezentanci Polski, którzy ostatecznie wygrali 4:2 i mogli świętować awans do drugiej fazy eliminacji do mistrzostw Europy.

Pierwsze miejsce w grupie zajęła Czarnogóra, która na zakończenie turnieju zremisowała 1:1 z Andorą.