Po porażce z Wartą Poznań, Radomiak Radom powrócił na zwycięską ścieżkę i pokonał w Łodzi Widzew 3:1 po bramkach Grzybka, Semedo i Machado.

Radomiak spotkanie rozpoczął od szybkiego prowadzenia, bo już po niespełna dwóch minutach Radomianie mogli cieszyć się z prowadzenia po bramce Mateusza Grzybka. W 27.minucie goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Semedo, który otrzymał piłkę na własnej połowie i pognał z nią na bramkę rywali i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie przyjezdnych. Przed przerwą Radomiak powinnien podwyższyć prowadzenie jednak Żyro przeciął podanie prostopadłe, które wyprowadziłoby gracza gości na sytuację sam na sam.

Widzew drugą połowę rozpoczął od ataków i już po pięciu minutach Terpiłowski zagrał w pole karne, a tam do piłki doszedł Sanchez i zdobył bramkę kontaktową. W kolejnych minutach Łodzianie atakowali i powinni doprowadzić do wyrównania gdy w 66.minucie głową w znakomitej sytuacji uderzał Sanchez jednak piłka przeszła obok bramki. Chwile później swoją sytuację miał Kreuzriegler jednak w tym przypadku w bramce znakomicie zachował się Kobylak. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Machado wykorzystując kontratak swojego zespołu.