W meczu 13. kolejki holenderskiej ekstraklasy Feyenoord Rotterdam ograł na wyjeździe FC Volendam 2:0, a drugą bramkę dla gości zdobył Sebastian Szymański.

Tuż przed końcem pierwszej połowy polski pomocnik podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Otrzymał podanie od Danilo, po czym świetnie przymierzył z lewej nogi z dystansu. Piłka powędrowała przy prawym słupku.

Tym samym Szymański ustalił wynik spotkania, bowiem w drugiej odsłonie nie zobaczyliśmy już goli. Reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut, a jego ligowy bilans to 11 rozegranych spotkań, 4 trafienia i 3 asysty.

Feyenoord po tej wygranej uplasował się na 3. pozycji w tabeli Eredivisie, dzierżąc 27 punktów. Do liderującego PSV traci 3 oczka.

Eredivisie – 13. kolejka
FC Volendam – Feyenoord Rotterdam 0:2
16′ Danilo, 43′ Szymański