Grający w osłabieniu Górnik Łęczna pokonała po dogrywce 1:0 Piasta Gliwice w meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski, a bramkę w 102. minucie dla gospodarzy zdobył Egzon Kryeziu

W regulaminowym casie gry kibice zgromadzeni na stadionie w Łęcznej nie zobaczyli bramek. Najbliżej umieszczenia piłki w siatce był w osiemdziesiątej piątej minucie Podoliński jednak jego uderzenie z pięciu metrów obronił Szymański. W 89.minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Wiktor Łychowydko. W pierwszej części dogrywki grający w osłabieniu Górnik w 102.minucie objął prowadzenie po uderzeniu z dystansu Kryeziu. W 121.minucie boisko z powodu dwóch żółtych kartek opuścić musiał Patryk Dziczek.