Pogoń Szczecin pokonała Radomiaka Radom 2:1, a bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Damian Dąbrowski.

Pogoń rozpoczęła spotkanie ofensywnie i już w pierwszych dziesięciu minutach stworzyła sobie dwie sytuację z których mogły paść bramki. W obydwu przypadkach szanse zaprzepaścił Wahan Biczachczjan. Przed wyprowadzeniem swojego zespołu na prowadzenie w 30.minucie stanął Maurides jednak jego strzał zablokował zawodnik Portowców.

W drugiej połowie Pogoń wyszła na prowadzenie po rzucie karnym podyktowanym na Zahovicu. Za faul na zawodniku Pogoni drugą żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki. Rzut karny na gola zamienił pewnym uderzeniem Kamil Grosicki. Grający w osłabieniu gospodarze doprowadzili do wyrównania w 69.minucie po bramce Mateusza Grzybka. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Damian Dąbrowski uderzeniem z okolic pola karnego pokonał Kobylaka i zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo.