W meczu 13. kolejki tureckiej drugiej ligi Sakaryaspor zremisował u siebie z Rizesporem 1:1, a pierwsze trafienie w barwach gospodarzy zanotował środkowy pomocnik, Michał Nalepa.

W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy Polak wykorzystał jedenastkę i tym samym wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Jednak podczas drugiej połowy Sakaryaspor stracił bramkę i ostatecznie to spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym. Bilans 27-letniego Nalepy z tego sezonu to 12 rozegranych meczów, 1 strzelony gol oraz 4 zaliczone asysty. Jego ekipa plasuje się na 11. miejscu w tabeli, mając zgromadzonych 16 punktów.

Michał jest wychowankiem Arki Gdynia, w której występował do 2020 roku. 2 lata temu opuścił Polskę na rzecz innego tureckiego klubu, jakim był Giresunspor. Stał się tam niemal od razu podstawowym graczem i wraz z zespołem wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Później jednak odszedł, zostając wolnym zawodnikiem. Wkrótce dołączył do Jagiellonii Białystok, w której nie otrzymał zbyt dużo szans na grę, co poskutkowało transferem i jednocześnie powrotem do Turcji. Od 1 lipca bieżącego roku „Nalep” gra dla Sakaryasporu.

Turkey: 1. Lig: 13. kolejka
Sakaryaspor – Rizespor 1:1
90+3′ Nalepa (K), 63′ Bolasie (K)