foto: ATS Voster Team

Grupa kolarska ATS Voster Team rozpoczyna parafowanie umów z kolarzami na kolejny sezon. Jedną z pierwszych jest potwierdzenie, że Mateusz Grabis nadal będzie ścigał się w biało-zielonych barwach w sezonie 2023. 

Ciężko już sobie wyobrazić tę drużynę bez Mateusza Grabisa.

Jest cenionym pomocnikiem, który potrafi dać z siebie wszystko, ale nieraz pokazywał też, że jest w stanie powalczyć o sukcesy na swoje konto. Pochodzący z Sarnowa 28-latek jest w ekipie Voster ATS Team (wcześniej Voster Uniwheels) od początku jej działania jako grupa kontynentalna. Sezon 2023 będzie więc jego siódmym w tej formacji.

Jaki był dla niego ten sezon? Mateusz Grabie komentuje:

„W tym roku przez długi okres utrzymywałem się w wysokiej dyspozycji sportowej, z czego jestem zadowolony. Omijały mnie kontuzje i choroby, więc mogę ten sezon zaliczyć na plus. Na pewno najważniejszym wyścigiem w tym roku, w jakim startowałem, było Tour de Pologne. Starałem się jechać aktywnie i mam nadzieję, że dostarczyłem trochę pozytywnych emocji kibicom. Na etapach, na których nie byłem w ucieczce, pomagałem chłopakom w walce o jak najwyższe lokaty na mecie. Ogólnie cały wyścig to wielkie sportowe wydarzenie, więc cieszę się, że w tym roku byłem jego częścią.”

Pytany o plany i cele na przyszły rok, odpowiada:

„Chciałbym zapisać na swoje konto zwycięstwo etapowe, w jakimś nowym wyścigu, w którym jeszcze nie powalczyłem wcześniej.”

Źródło: Biuro prasowe Voster ATS Team

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!