Reprezentacja Polski U-21 pokonała w meczu towarzyskim rówieśników z Turcji 3:2. Było to pierwsze zwycięstwo w czwartym spotkaniu kadry po tym jak objął ją Michał Probierz.

W pierwszej połowie Polacy zagrali znakomicie i prowadzili po pierwszych 45.minutach 2:0 po bramkach Filipa Szymczaka i Bartłomieja Kłudka, który najlepiej odnalazł się w polu karnym po niewykorzystanym rzucie karnym przez Filipa Szymczaka.

W drugiej części spotkania Polacy podwyższyli prowadzenie za sprawą Kajetana Szmyta. W kolejnych minutach Polacy zaczęli popełniać błędy, które wykorzystali grający od trzydziestej minuty reprezentanci Turcji zdobywając dwie bramki.

Mecz towarzyski
Polska – Turcja 3:2 (2:0)
Szymczak 7′, Kłudka 45′, Szmyt 56′ – Baltaci 62′, Bayram 69′

Żółte kartki: Marchwiński, Biegański, Pingot – Destan, Çift, Baltacı.
Czerwona kartka: Enis Destan (Turcja)

Polska: Krzysztof Bąkowski – Ariel Mosór, Patryk Peda, Maksymilian Pingot, Bartłomiej Kłudka, Mateusz Łęgowski (64′ Fryderyk Gerbowski), Jan Biegański, Jakub Myszor (64′ Adam Ratajczyk), Filip Marchwiński (46′ Aleksander Buksa), Kajetan Szmyt (77′ Mariusz Fornalczyk), Filip Szymczak (64′ Marcel Błachewicz).

Turcja (skład wyjściowy): Ertugrul Cetin – Efecan Mizrakci, Serdar Saatci, Emin Bayram, Ravil Tagir, Ali Barak, Aral Simsir, Cem Turkmen, Berkay Vardar, Kenan Yildiz, Enis Destan.