fot: legia.com

W dzisiejszej konferencji prasowej uczestniczył Czesław Michniewicz, który mówił o przygotowaniach do sobotniego spotkania z Arabią Saudyjską. Ponadto ujawnione zostało nazwisko sędziego, który poprowadzi wspomniany mecz.

Oto słowa selekcjonera reprezentacji Polski:

Utrzymanie się przy piłce na połowie przeciwnika musi być lepsze. Musimy poprawić jakość przyjęcia, jakość podania pod presją przeciwnika. Jeżeli chodzi o ustawienie i o sposób jaki mamy zagrać, jesteśmy przygotowani. Mieliśmy dużo czasu na przygotowanie – powiedział.

– Obejrzałem jeszcze raz ten mecz z Meksykiem. Kiedy Wojtek najczęściej zagrywał dłuższe zagrania, to bardzo często wygrywaliśmy te piłki. Myślę, że 70% tych piłek padało naszym łupem. Zawsze można ten element poprawić, ale bardzo wiele razy odbieraliśmy tę piłkę i jedyne czego nam brakowało, to pójścia za plecy – ocenił trener.

– Jeśli chodzi o godzinę meczu z Arabią, to na pewno inaczej będziemy się przygotowywać. Będzie mniej czasu na bezpośrednie przygotowanie przed meczem. Krótsza odprawa, troszkę wcześniejsze posiłki. Gramy na klimatyzowanym stadionie, na takim jeszcze nie graliśmy. Spora niewiadoma dla nas. Wiedzieliśmy co nas czeka i spokojnie się do tego przygotowujemy – dodał.

FIFA opublikował listę rozjemców, którzy zajmą się rywalizacją biało-czerwonych. Tak się prezentuje:

– Wilton Sampaio z Brazylii (główny)
– Bruno Boschilia i Bruno Pires, jego rodacy (liniowi)
– Kevin Ortega z Kanady (techniczny)

Dowiedzieliśmy się również, kto zasiądzie w wozie VAR:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!