MKS Dąbrowa Górnicza przegrała wczoraj spotkanie dziewiątej kolejki Energa Basket Ligi, a na ławce całe spotkanie przesiedziało dwóch zawodników w tym jeden z najważniejszych zawodników Alonzo Verge jr. Dziś klub wydał oświadczenie w tej sprawie.

 

We wczorajszym spotkaniu przeciwko Anwilowi Włocławek nie wystąpili zawodnicy Patryk Wilk i Alonzo Verge Jr. Powodem ich nieobecności był wzajemny konflikt, który zaognił się tuż przed wspomnianym wcześniej spotkaniem. Zawodnicy złożyli już obszerne wyjaśnienia w tej sprawie. Patryk Wilk pozostaje zawieszony, natomiast Alonzo Verge Jr. udaje się z całą drużyną na najbliższy mecz w ramach Alpe Adria Cup.

 

Amerykanin Verge w barwach MKS-u rozegrał jak na razie siedem spotkań. W dwóch ostatnich meczach spisał się rewelacyjnie, zdobywając 29 punktów w starciu ze Śląskiem i 23 pkt z Legią. Brak Alonzo odbił się zapewne na wyniku MKS z Anwilem… Zapewne… się tego nie dowiemy.

Wilk, który z kolei debiutuje na parkietach PLK, rozegrał sześć meczów w barwach MKS-u. Nie odgrywał jednak w zespole dużej roli, zdobył łącznie 11 punktów i 8 zbiórki w ciągu 71 minut spędzonych na parkiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!