Polska

W ostatnim spotkaniu turnieju towarzyskiego reprezentacja Polski U-19 pokonała Maltę 5:1.

Reprezentacja prowadzona przez Marcina Brosza do spotkania z gospodarzami turnieju przystępowała po dwóch porażkach z Niemcami i Portugalią.

Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, a strzelanie w drugiej połowie pięć minut po rozpoczęciu gry rozpoczął Filip Koperski, a w 56.minucie było już 2:0 dla reprezentacji Polski. Gospodarze odpowiedzieli w 61.minucie trafieniem Zaka Barbara, a 120 sekund później bramkę dla Biało-Czerwonych zdobył Jan Żuberek, który w kolejnych minutach dołożył kolejne dwie bramki .