Zoe Wadoux, Alanna Smith oraz Lindsay Allen rzuciły dla gorzowianek łącznie sześćdziesiąt dziewięć punktów. Polska Strefa Inwestycji po bardzo skutecznej drugiej połowie pokonała stołeczną SKK Polonię. W drugim dzisiejszym meczu EBLK pruszkowianki w pierwszej kwarcie skutecznie walczyły przeciwko ekipie z Torunia. W ekipe z grodu Kopernika skutecznie zagrało trio Stankiewicz-Jones-Grays, które zdobyło sześćdziesiąt siedem oczek.

Polonia skutecznie grała w pierwszej połowie. Prowadziła w pewnym momencie nawet 42:28. Sielanka nie trwała długo. Gorzowianki wrzuciły wyższy bieg i lepszą skuteczność po przerwie. W połowie czwartej kwarty SKK Polonia przegrywała 69:90.

SKK POLONIA WARSZAWA – POLSKA STREFA INWESTYCJI ENEA GORZÓW WLKP. 78:97  (22:21, 27:20, 12:28, 17:28)

Beniaminek Energa Basket Ligi Kobiet w pierwszej kwarcie poszedł na wymianę punktów z toruniankami. Pruszkowianki potrafiły zaliczyć serię 9:0. Skuteczna była Parysek-Bochniak. W pewnym momencie MKS prowadziły 25:16. W drugiej kwarcie skuteczne Grays i Jones wyprowadzały toruńską ekipę na prowadzenie, którego już nie oddały do końca spotkania. W czwartej odsłonie pruszkowianki zmniejszały straty, ale to było za mało i za późno by myśleć o pierwszej wygranej w EBLK.

MKS PRUSZKÓW – ENERGA KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA TORUŃ  81:89  (32:30, 10:22, 21:28, 18:9)