W meczu 7. kolejki Tauron Ligi siatkarki BKS Bostik Bielsko-Biała zmierzyły się z MOYA Radomką Lotnisko Radom. Gospodynie wygrały spotkanie bez straty żadnego seta, aczkolwiek dwa z nich kończyły się na przewagi.

Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia siatkarek z Radomia. Długo to jednak nie potrwało, gospodynie dogoniły wynik, a nawet wyszły na minimalne prowadzenie. Później znów Radomka Radom doprowadziła do remisu i gra toczyła się punkt za punkt. Set w końcowej fazie toczył się na przewagi. Więcej zimnej krwi zachowały siatkarki z Bielsko-Biała wygrywając go 26:24.

W drugiej partii wszystko już było bardziej klarowne, choć Bielszczanki miały problem z oderwaniem się od swoich rywalek na więcej niż dwa punkty. Pod koniec jednak się to udało. Gospodynie zdobyły kilka punktów z rzędu i wygrały seta 25:21.

Ostatni set był bardzo podobny do tego pierwszego. W nim również gra głównie toczyła się punkt za punkt. Siatkarki Radomki Radom chciały trzymać wynik i urwać seta gospodynią. Dwoiły się i troiły w związku z tym, ale w końcówce znów musiały uznać wyższość swoich rywalek, które popełniły mniej błędów zwyciężając 28:26 i w całym spotkaniu 3:0.

BKS Bostik Bielsko-Biała – MOYA Radomka Lotnisko Radom 3:0 (26:24, 25:21, 28:26)

MVP: Julia Nowicka

Bielsko Biała: Nowicka, Pierzchała, Borowczak, Majkowska, Szczepańska-Pogoda, Damaske, Mazur, Nowak, Chmielewska, Sobiczewska, Abramajtys

Radomka Radom: De Almeida, Bugg, Świrad, Jasek, Murek, Łukasik, Adamek, Biała, Jasek, Zaborowska.