Fot: Twitter I❤️Volley🏐

PGE Skra Bełchatów jest na dobrej drodze aby od nowego sezonu ich barwy reprezentował polski reprezentant Bartłomiej Lipiński. Aktualnie przyjmujący gra dla Indykpolu AZS Olsztyn. 

Wydaje się, że PGE Skra Bełchatów jest powoli gotowa na rewolucję kadrową. Spekulacje mówią o odejściach środkowych Karola Kłosa i Mateusza Bieńka czy atakującego Aleksandra Atanasijevicia. W zamian za to do Bełchatowa mają przyjść siatkarze z Olsztyna. Mowa przede wszystkim o przyjmującym Bartłomieju Lipińskim. 26-latek od 2022 roku gra w polskiej reprezentacji. W przeszłości występował w Treflu Gdańsk czy Cuprum Lubin.  Swoje szanse na transfer do Skry mają też Karol Butryn czy Mateusz Zaręba.

PGE Skra Bełchatów nie tylko ma spore problemy z siatkarzami, którzy hurtowo chcą z niej odchodzić, ale także ze sztabem szkoleniowym. Niedawno z posadą pożegnał się Michał Bąkiewicz, który zrezygnował z przyczyn osobistych. Potencjalne odejścia z Bełchatowa mogą być związane ze słabą grą w tym sezonie PlusLigi Skry, która znajduje się dopiero na jedenastym miejscu, a ostatnimi czasy zaliczyła serię czterech porażek z rzędu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!