Fot: Facebook Łukasz Różański

Świetne wiadomości spłynęły ze świata boksu. Na polskiej ziemi zawalczyć o pas Mistrza Świata będzie mógł Łukasz Różański. Wszystko za sprawą wygranej licytacji przez grupę KnockOut. 

Łukasz Różański o pas Mistrza Świata, w organizacji WBC zmierzy się z Chorwatem Alenem Babićem, w kategorii bridger. Wiadomo już, że ta walka będzie miała miejsce w Polsce. W Mexico City grupa KnockOut wygrała licytację sumą 425 tysięcy dolarów na organizację tej walki na ojczystej ziemi Różańskiego. Polacy rywalizowali w kwestii zorganizowania walki z Anglikami i Eddim Hearnem.

Do tej pory pas, o który powalczą dwaj panowie miał w swoim posiadaniu Kolumbijczyk Oscar Rivas. Stracił go jednak przez doznanie kontuzji oka. Przeciwnik Polaka – Babić do tej pory jest niepokonany. Wszystko może zmienić się na gali o pas, która najprawdopodobniej odbędzie się już 18. marca w Rzeszowie. Różański ostatnio walczył pod koniec maja 2021 r, kiedy to znokautował Artura Szpilkę. Babić natomiast swój ostatni pojedynek stoczył z Polakiem Adamem Balskim wygrywając z nim na punkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!