Patryk Szwedzik
Foto: slaskwroclaw.pl

Śląsk Wrocław pozyskał piłkarza występującego w Fortunie I Lidze. Od dziś 21-letni napastnik Patryk Szwedzik jest już zawodnikiem Wrocławian. Do zespołu GKS Katowice dołączył natomiast Sebastian Bergier. 

Kluby porozumiały się ze sobą i wymieniły piłkarzami. Na stadion Śląska zawędrował po przebytych testach medycznych napastnik Patryk Szwedzik, a do Katowic trafił również napastnik – Sebastian Bergier.

Patryk Szwedzik w GKS Katowice grał od kilku sezonów. Łącznie wystąpił w siedemdziesięciu trzech spotkaniach podczas których dwanaście razy wpisał się na listę strzelców i sześć razy asystował. W tym sezonie do siatki trafiał trzykrotnie, do tego dorzucił dwie asysty. To skusiło Śląsk Wrocław do podpisania z nim kontraktu, który będzie obowiązywał aż do 30. czerwca 2025 r. Szwedzik otrzyma koszulkę z numerem 21.

W przypadku transferu Sebastiana Bergiera jego umowa z GKS Katowice będzie obowiązywała dokładnie tyle samo co Szwedzika. 23-latek w tegorocznych rozgrywkach Ekstraklasy wystąpił siedem razy reprezentując Wrocławian. Nie zanotował jednak żadnego trafienia. Lepiej szło mu w drugim zespole Śląska Wrocław rywalizującego w eWinner 2 lidze. Tam w ośmiu występach strzelił pięć bramek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!