Łączy nas Piłka

Szymon Marciniak pojawi się na boisku Fortuny I Ligi. Polak posędziuje mecz 20. kolejki pomiędzy Arką Gdynia, a Wisłą Kraków. 

Szymon Marciniak na boiskach pierwszej ligi w ostatnich miesiącach był rzadkim widokiem. Ostatnimi czasy szczególnie wykorzystywany był do sędziowania na Mistrzostwach Świata w Katarze, a po przyjeździe z mundialu w Ekstraklasie. Teraz wybierze się do Gdyni, gdzie będzie gwizdał w spotkaniu Arki z Wisłą. Spotkanie będzie miało miejsce 18. lutego o 17:30.

Oba zespoły znajdują się w czubie tabeli polskiej pierwszej ligi. Wisła Kraków chce awansować znów do najwyższej klasy rozgrywek, a Arka Gdynia ma bardzo podobne marzenia. Jedni i drudzy więc będą starać się wygrać to starcie, żeby udowodnić, że to właśnie konkretnie oni zasługują na powrót do Ekstraklasy.

Szymonowi Marciniakowi pomagać w sędziowaniu będzie Tomasz Listkiewicz i Krzysztof Nejman. Na VAR-ze zasiądzie Łukasz Szczech. Warto przypomnieć, że Marciniak w ubiegłym roku sędziował już w pierwszej lidze. Miał przyjemność być rozjemcą w meczu wrześniowym pomiędzy Wisłą Kraków, a Ruchem Chorzów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!