Piotr Zieliński zdobył bramkę w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, a jego Napoli pokonało Eintracht Frankfurt 3:0. Zespół polskiego pomocnika bardzo pewnie awansował do ćwierćfinału, wygrywając rywalizację w dwumeczu aż 5:0.

Zieliński w 64. minucie meczu wykorzystał rzut karny, którego sam wcześniej wywalczył. Reprezentant Polski uderzył w środek bramki, podwyższając prowadzenie na 3:0 i jak się okazało, ustalając wynik meczu. Wcześniej 2 trafienia na swoim koncie zapisał Victor Osimhen. Biało-Czerwony został zmieniony przez Ndombele 10 minut po zdobyciu bramki.

O tym z kim zmierzy się Napoli w ćwierćfinale zadecyduje losowanie, które odbędzie się już w piątek o godzinie 12:00.

Pozostali ćwierćfinaliści: Manchester City, Benfica Lizbona, Inter Mediolan, Real Madryt, AC Milan, Chelsea Londyn, Bayern Monachium.