PGNiG Puchar Polski
Foto: zprp.pl

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Ręcznej odbyło się dziś losowanie par półfinałowych PGNiG Pucharu Polski drużyn kobiecych oraz męskich. 

Losowanie rozpoczęło się w samo południe – o 12:00. Brało w nim udział aż pięć zespołów. Dlaczego? Ponieważ jedna z par ćwierćfinałowych nie rozegrała jeszcze ze sobą spotkania. W takim wypadku losowane były: Łomża Industria Kielce, ORLEN Wisła Płock, MMTS Kwidzyn oraz Gwardia Opole, która w 1/4 finału zmierzy się z Azotami Puławy. Ich mecz będzie miał miejsce 28. marca o godzinie 18:00.

Bronić Pucharu Polski wywalczonego przed rokiem będzie ORLEN Wisła Płock. Oba półfinałowe starcia zespołów zostały wyznaczone na datę 12. kwietnia (tj. środa). Finał odbędzie się 3. bądź 4. kwietnia (tj. sobota lub niedziela).

W przypadku losowania u pań wiadome jest tylko, że w jednym z półfinałów znajdzie się MKS Zagłębie Lubin, a w drugim Eurobud JKS Jarosław. Kto stanie naprzeciwko nich wyłonią starcia ćwierćfinałowe pomiędzy EKS Start Elbląg, a MKS PR Urbis Gniezno oraz Młyny Stoisław Koszalin, a KPR Gminy Kobierzyce.

Pary półfinałowe PGNiG Puchar Polski mężczyzn:

1). ORLEN Wisła Płock – Gwardia Opole / Azoty-Puławy

2). MMTS Kwidzyn – Łomża Industria Kielce

Pary półfinałowe PGNiG Puchar Polski kobiet:

1). MKS Zagłębie Lubin – EKS Start Elbląg / MKS PR Urbis Gniezno 

2). Eurobud JKS Jarosław – Młyny Stoisław Koszalin / KPR Gminy Kobierzyce 

Poprzedni artykułRaw Air: Andrzej Stękała zastąpi Jakuba Wolnego w Vikersund!
Następny artykuł[FOTORELACJA] Liga Mistrzyń: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Eczacibasi Dynavit Stambuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!