Foto: www.pgenarodowy.pl

Przez długi czas nie było wiadomo na którym stadionie reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra domowy mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 z Albanią. Później wyszedł komunikat, że do FIFY został zgłoszony Stadion Narodowy w Warszawie, z którym od pewnego czasu są problemy związane z wadliwą konstrukcją dachu. 

Najnowsze informacje mówią, że Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dał zielone światło na rozegranie meczu Polska vs Albania na PGE Narodowym. Poza tą decyzją trwa oczekiwanie jeszcze na komunikat ze strony miasta Warszawa dotyczący pozwolenia na organizację imprezy masowej. To jednak powinna być tylko drobnostka, o czym zresztą mówi sama Małgorzata Bajer (dyrektor ds. komunikacji, promocji i marketingu oraz rzecznik prasowy spółki PL.2012+ PGE Narodowy). Ratusz miasta ma czas na wydanie decyzji do 20. marca.

Zarówno Bajer jak i Włodzimierz Dola (prezes spółki PL.2012+ PGE Narodowy) zapewniają, że na stadionie będzie bezpiecznie i kibicom nie stanie się żadna krzywda. Na ten moment nie jest wiadome czy finał Pucharu Polski 2. maja 2023 zostanie przeprowadzony na PGE Narodowym czy w innym miejscu.

Spotkanie Albania vs Polska będzie miało miejsce 27. marca. Obie reprezentację  zagrają na trawie przywiezionej prosto z Węgier, która na warszawski stadion wjedzie już w najbliższy poniedziałek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!