Serie A Piłka nożna
Fot. Twitter @juventusfcen

Jeszcze kilka dni temu spekulowano, że Arkadiusz Milik do kadry meczowej Juventusu wróci już w najbliższą niedzielę. Wczoraj te wątpliwości rozwiał sam szkoleniowiec włoskiego klubu podkreślając, że polski napastnik nie jest jeszcze gotowy aby wrócić na boisko. 

Polak od końcówki stycznia (29. styczeń – mecz ligowy z Monzą) nie pojawia się na murawie z powodu doznanej kontuzji uda. Właśnie przez to nie został powołany na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. Teraz okazuje się, że planowany powrót na piłkarski hit Inter Mediolan vs Juventus Turyn również się nie uda polskiemu napastnikowi. To będzie już trzynaste i oby ostatnie spotkanie, które przegapi przez uraz.

Wczoraj na konferencji przedmeczowej trener Juve Massimiliano Allegri powiedział, że Milik nie znajdzie się w kadrze meczowej ”Starej Damy”. ”Tuttosport” ujawnił, że Polak przeprowadzał testy w piątek i okazuje się, że nadal nie jest zdolny do gry. Polski napastnik wróci więc na boisko dopiero po przerwie reprezentacyjnej.

Do tej pory Milik w barwach Juventusu wystąpił dwadzieścia trzy razy strzelając przy tym osiem bramek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!