LINDSEY ALLEN PolskaStrefa Inwestycji Gorzów Wlkp. fot.. basketligakobiet.pl

Czwartą ekipą, która uzupełniła grono półfinalistek to drużyna Polskiej Strefy Inwestycji AZS Gorzów Wlkp. Lider po sezonie zasadniczym gładko zakończył swoją serię w trzecim spotkaniu wygrywając we Wrocławiu różnicą trzydziestu pięciu punktów.

 

Gorzowianki innego scenariusza końcowego niż wygrana we Wrocławiu nie przewidywały. Skuteczne występu Lindsey Allen (21 pkt), Zoe Wadoux (19 pkt i 9 asyst) czy wszechstronnej pod oboma koszami Alanny Smith (14 pkt, 10 zbiórek, 6 asyst i 5 bloków) przyćmiły Stephanie Jones z 26 oczkami.

Gorzowianki prowadziły przez ponad 39 minut spotkania. Zaczęły spotkanie od serii 13:2 już ustawiając pierwszą kwartę i całe spotkanie. Wrocławianki nawet przez dłuższe momenty nie dotrzymywały kroku rywalkom.  Jedynie Stephanie Jones oraz Julia Drop wypadały odrobine pozytywniej na tle całego spotkania. Drop zakończyła spotkanie z 10 punktami, 6 zbiórkami i 10 asystami. Dla polskiej rozgrywającej było to piąte spotkanie z dwucyfrową ilością asyst i podwójną zdobyczą w sezonie.

 

1KS ŚLĘZA WROCŁAW – POLSKA STREFA INWESTYCJI AZS AJP GORZÓW  WLKP.  61:96  (15:28, 13:18, 22:23, 11:27)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!