Gazeta Wrocławska

Piątkowy mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy reprezentacji Polski z Czechami poprowadzi Grek Anastassios Sidiropoulos. Z kolei głównym arbitrem spotkania Austrii z Azerbejdżanem będzie polski sędzia, Bartosz Frankowski.

Już w piątek reprezentacja Polski pod wodzą nowego selekcjonera rozpocznie eliminacje do Mistrzostw Europy w 2024 roku. Dziś poznaliśmy nazwisko arbitra tego pojedynku. Mecz w Pradze, stanowiący jednocześnie debiut dla Fernando Santosa, poprowadzi Anastassios Sidiropoulos. Na liniach będą mu pomagać Polychronis Kostaras i Lazaros Dimitriadis. Z kolei sędzią technicznym ma być Vassílis Fotias.

Główny sędzia tego spotkania pochodzi z Grecji. Świetną okazję, by mu się przyjrzeć mieliśmy podczas ostatnich kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020r. Wówczas Sidiropoulos poprowadził inauguracyjne w tych rozgrywkach spotkanie reprezentacji Polski. Biało-czerwoni wygrali wtedy z Austriakami 1-0.

Oprócz tego komunikatu, ze świata sędziowskiego płyną jeszcze inne pozytywne informacje. Polski arbiter, Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania spotkania Austrii z Azerbejdżanem. Obie ekipy zmierzą się ze sobą w meczu 1. kolejki grupy F w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024r..

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!