Jakub Błaszczykowski
Foto: Newspix (Tomasz Jastrzębowski)

Mecz towarzyski Polski z Niemcami zostanie rozegrany prawdopodobnie w czerwcu. Datę tę potwierdzają poza polskimi również niemieckie media. Dziś o tym spotkaniu pisał również ”Kicker”. 

Z doniesień ”Kickera” wynika, że reprezentacja Polski zagra z Niemcami w czerwcu. PGE Narodowy raczej nie będzie gościł obu drużyn. Rozważana jest opcja meczu na stadionie we Wrocławiu bądź Gdańsku.

Podczas tego wydarzenia miało by też nastąpić oficjalne pożegnanie z reprezentacją – Jakuba Błaszczykowskiego. Polski pomocnik wystąpił w biało-czerwonej koszulce sto osiem razy strzelając przy tym dwadzieścia jeden goli. W kadrze debiutował szesnaście lat temu (2006 r), kiedy trenował ją Paweł Janas. Błaszczykowski był kapitanem polskiej reprezentacji, podczas takich wydarzeń jak Euro 2012 czy Euro 2016.

Ostatni raz na boisku w meczu reprezentacyjnym polską legendę można było ujrzeć trzy lata temu, kiedy został powołany przez Jerzego Brzęczka. Obecny wtedy szkoleniowiec Polaków wpuścił go na dziewiętnaście minut podczas spotkania eliminacyjnego do Mistrzostw Europy z Austrią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!