fot. www.instagram.com/dawid.kubacki.official/

Dawid Kubacki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazał świetną wiadomość, że jego żona Marta opuściła już szpital i rozpoczyna rehabilitację. „Śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów” – napisał Kubacki.

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala w połowie marca z powodu poważnych problemów z sercem. Polski skoczek zrezygnował wtedy z udziału w dalszych startach w Pucharze Świata i wrócił do Polski, aby opiekować się swoją ukochaną.

Na szczęście w piątek Dawid Kubacki przekazał, że stan jego żony znacznie się poprawił. Oto co przekazał swoim fanom polski skoczek: Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie – napisał Dawid Kubacki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!