Szymon Zapotoczny
Foto: Twitter @szt_redakcja

Nikt nie spodziewał się, że dziś w godzinach południowych młody, polski skoczek ogłosi zakończenie swojej kariery. Szymon Zapotoczny zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretniej Instagrama. 

Polski skoczek trenował w klubie Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch – Evenemencie Zakopane. Zaledwie 20-letni podopieczny zespołu dziś podjął decyzję o odejściu ze świata skoków. Przez czas swojej kariery zdążył zadomowić się w trzeciej lidze skoków (FIS Cup), gdzie najwyżej był na jedenastym miejscu. Zdarzało mu się też występować w Pucharze Kontynentalnym. W ubiegłym roku natomiast zadebiutował na Mistrzostwach Świata Juniorów. Nic nie wskazywało na to, że młody Polak zdecyduje się na tak radykalny krok jakim jest zakończenie kariery.

Szymon Zapotoczny swoją decyzją podzielił się z kibicami za pośrednictwem Instagrama. To tam napisał poniższe, pożegnalne słowa dla swoich sympatyków: „Coś się kończy a coś zaczyna… Koniec kariery, przygody w skokach. Dziękuje każdemu z osobna za kibicowanie i wspieranie mnie na tej drodze. Piękne wspomnienia zostaną ze mną na zawsze, ale czas wejść na inną drogę życia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!