Foto: PSN Futbol

”La Gazzetta dello Sport” zdradziła, że polski obrońca Bartosz Beryszyński najprawdopodobniej pożegna się z SSC Napoli wraz z końcem sezonu i wróci do Sampdorii Genua. 

Bereszyński do SCC Napoli trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Sampdorii Genua. Polak do lidera włoskiej Serie A dołączył podczas zimowego okienka transferowego. Od tego momentu tylko raz pokazał się na boisku w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch z US Cremonese, gdzie spędził sto dwadzieścia minut (całe spotkanie, plus dogrywka i rzuty karne).

Sytuacja polskiego defensora jest nie do pozazdroszczenia. Szansa na wykupienie go przez SCC Napoli jest praktycznie zerowa, a więc czeka go powrót do Sampdorii, która prawdopodobnie spadnie z Serie A. Na ten moment plasuje się na ostatniej pozycji, a czas do zakończenia rozgrywek drastycznie kurczy się. Beryszyńskiego więc może czekać tylko gra w pierwszej włoskiej lidze. Marnym pocieszeniem w takim wypadku jest wywalczenie z drużyną Napoli tytułu mistrza Włoch. Ciężko bowiem wyobrazić sobie, żeby zespół, w którym gra Piotr Zieliński i Bartosz Beryszyński oddała przewagę siedemnastu punktów.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!