W ostatnim meczu Beach Pro Tour Elite16 grupy C w Uberlandii Bartosz Łosiak i Michał Bryl podjęli parę gospodarzy: Vitora Felipe i Renato. Polscy siatkarze plażowi zwyciężyli 2:0 i zanotowali komplet zwycięstw w swojej grupie.

Michał Bryl i Bartosz Łosiak weszli pewnie w spotkanie z Brazylijczykami odskakując na dwa punkty przewagi. Ich rywale szybko jednak doprowadzili do remisu i gra toczyła się przez kilka wymian punkt za punkt, aż do momentu, w którym Bryl posłał asa serwisowego. Dzięki temu to znów Polacy znajdowali się na dwupunktowym prowadzeniu i utrzymywali je aż do końcowych akcji tego seta. W nich niestety doszło do kilku błędów i przez chwilę to nawet Felipe i Renato mieli oczko zaliczki. Bryl i Łosiak w porę wrócili do swojej dobrej gry i obronili zwycięstwo w tym secie 22:20. Piłkę setową asem serwisowym zakończył tym razem Bartosz Łosiak.

W drugiej partii gra zdecydowanie układała się na korzyść polskich siatkarzy. Od samego początku to oni nadawali tempo, kąsąjąc swoich rywali na zagrywce. Znów asami serwisowymi strzelał Bryl. Rywale nie mieli szans na odrobienie strat, które robiły się coraz bardziej pokaźniejsze. W końcowej fazie wynosiły one około sześciu, siedmiu punktów. Ostatecznie ostatni mecz fazy grupowej zakończył się wygraną Polaków 21:13 i w całym spotkaniu 2:0. Tym samym Bryl i Łosiak dziś późnym wieczorem zagrają w ćwierćfinale.