Adrian Cieślewicz

Polski napastnik Adrian Cieślewicz strzelił gola w finale Pucharu Walii pomiędzy The New Saints FC, a Bala Town FC. Jego zespół wygrał wysoko 6:0 zdobywając trofeum.

32-latek na boisku zameldował się dopiero w 80. minucie, za Joshuę Danielsa. Tablica wyników pokazywała już wtedy 4:0 dla The New Saints FC. To jednak nie spowodowało obniżenia zapędów na kolejne gole. W 88. minucie do siatki Bale Town FC trafił Adrian Cieślewicz. Polakowi wystarczyło zaledwie osiem minut do zdobycia bramki. W 90. minucie jeszcze bardziej prowadzenie podwyższył Ryan Brobbel (6:0).

Dzięki zwycięstwu to polski pomocnik wraz ze swoim zespołem może cieszyć się ze zdobycia trofeum Pucharu Walii. To już druga nagroda, bo wcześniej drużyna The New Saints FC wygrała mistrzostwo Walii.

Finał Pucharu Walii:

The New Saints FC – Bala Town FC 6:0 (1:0)

19′ 1:0 Declan McManus

51′ 2:0 Daniel Redmond

56′ 3:0 Ryan Brobbel

87′ 4:0 Jordan Williams

88′ 5:0 Adrian Cieślewicz

90′ 6:0 Ryan Brobbel