Michał Pazdan
Foto: Twitter @Dziennikarz_MK

Polski obrońca Michał Pazdan do końca czerwca 2023 r. ma jeszcze ważny kontrakt z Jagiellonią Białystok. Nic jednak nie wskazuje na to aby miał go przedłużyć. Podobno do defensora spłynęła nietypowa propozycja od byłego klubu – Legii Warszawa. Czy Pazdan z niej skorzysta?

Pazdan głównie jest kojarzony z występami w polskiej reprezentacji podczas chociażby Euro 2016, gdzie miał naprawdę wyborną formę. O piłkarzu powstawały liczne piosenki, a sam obrońca budził ogromne zainteresowanie wśród kibiców.

Już rok wcześniej Pazdan przeniósł się z Jagielloni Białystok do Legii Warszawa, w której spędził cztery lata. W 2019 r. trafił do tureckiego Ankaragucu. Od tego momentu polski obrońca został zapomniany. Przypomniał o sobie ponownym transferem do ”Jagi” w 2021 r. Jego umowa z Jagiellonią wygasa jednak już z końcem czerwca 2023 r. i nie zostanie raczej przedłużona. To wszystko powoduje, że Michał Pazdan musi zacząć rozglądać się za nowymi, potencjalnymi pracodawcami. 35-latek podobno otrzymał ofertę od Legionistów, ale nie dotyczy ona gry w pierwszym zespole, a w rezerwach bądź w akademii. Stąd też można przypuszczać, że ”Pazdek” nie zdecyduje się jeszcze na taki krok i poszuka większych wyzwań.

 

 

Poprzedni artykułKoniec niewiadomych! Polscy siatkarze wiedzą z kim zmierzą się o igrzyska!
Następny artykułJakub Moder nadal niezdolny do gry! Powrót przed końcem sezonu niemożliwy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!