Polski napastnik Mariusz Stępiński ustrzelił dwa gole w meczu 36. kolejki ligi cypryjskiej. Mimo tego jego Áris Lemessoú przegrało na wyjeździe z APOEL (Nikozja) 3:4. Aris miało już wcześniej zapewnione mistrzostwo Cypru.

W ostatniej kolejce Mariusz Stępiński wybiegł w podstawowym składzie. Już po dwunastu minutach gry trafił do siatki rywali wyprowadzając Aris na prowadzenie. W międzyczasie do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Giánnis Satsiás, a potem gola na 2:1 dla APOEL-u strzelił Kingsley Sarfo. Niespełna piętnaście minut później Stępiński miał już drugiego gola, który dawał jego zespołowi wynik remisowy 2:2. Dla 28-latka był to czwarty i zarazem ostatni ligowy gol w tym sezonie. Polski napastnik został zmieniony w 63. minucie przez Aleksandra Kokorina. Ostatecznie na koniec sezonu przyjezdni przegrali 3:4 z gospodarzami.

Áris Lemessoú z dorobkiem siedemdziesięciu czterech punktów zakończyło sezon z mistrzostwem Cypru.

36. kolejka ligi cypryjskiej:

APOEL (Nikozja) – Áris Lemessoú 4:3 (3:3)

12′ 0:1 Mariusz Stępiński

19′ 1:1 Giannis Satsias (rzut karny)

23′ 2:1 Kingsley Sarfo

26′ 2:2 Mariusz Stępiński

30′ 2:3 Daniel Sikorski

33′ 3:3 Kingsley Sarfo

49′ 4:3 Kingsley Sarfo