Maria Stenzel
Foto: Twitter @thevolleynews

Polska libero Maria Stenzel zdecydowała zmienić miasto, w którym będzie grała. W sezonie 2023/2024 TAURON Ligi siatkarka będzie grać już nie dla Grupy Azoty Chemika Police, a Moya Radomka Lotnisko Radom. 

Maria Stenzel Chemik Police reprezentowała od 2021 r. Od tego czasu odniosła z nimi dwa sukcesy: mistrzostwo Polski w sezonie 2021/2022 oraz Puchar Polski 2023. Teraz zdecydowała się na przenosiny do Moya Radomka Lotnisko Radom, z czego zadowolenia nie ukrywa prezes Radomki Thomas Renard–Chardin.

,,Chcemy by Radomka walczyła z czołowymi klubami w Polsce o najwyższe cele. Niestety poprzedni sezon nie poszedł po naszej myśli. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakontraktowanie doświadczonej zawodniczki jaką jest Maria Stenzel. Marysia prezentuje wysokie umiejętności siatkarskie na boiskach ligowych, ale także międzynarodowych. Dowodem na to jest gra w Reprezentacji Polski kobiet w podstawowej szóstce oraz zdobyte w poprzednich latach mistrzostwa Polski. Mamy nadzieję, że Maria w nadchodzącym sezonie, swoją dobrą grą pomoże zespołowi osiągać dobre wyniki. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i bardzo się cieszę, że mamy taką zawodniczkę w drużynie Radomki”. – tymi słowami przywitał nową zawodniczkę Radomki Radom jej prezes Renard-Chardin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!